Epic Fall FRPG


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás
 

 Veronica Háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Epic Fall FöAdmin
••••••••••Admin••••••••••
Epic Fall FöAdmin

¤Szavazatok : 2
¤Hozzászólás : 391

Veronica Háza Empty
TémanyitásTárgy: Veronica Háza   Veronica Háza I_icon_minitimeCsüt. Jan. 24, 2013 12:14 pm

••••
Vissza az elejére Go down
https://epicfall.hungarianforum.com
Veronica Hunt

Veronica Hunt

¤Szavazatok : 0
¤Hozzászólás : 21
¤Kor : 37
¤Mottó : "A köznyelv szerint az antiszociális személy magányos, morgós, nem szereti, ha különösebben zavarják a köreit. A pszichopata a nap 24 órájában baltával járja az országutakat, a szociopata pedig Dr. House. Most akkor szerinted én melyik is vagyok, hmm?!"
¤Kaszt : Boszorkány
»»Képesség :
I. Telekinézis
II. Jövendölés
¤Hasznos linkek : Játékvezetőm

Veronica Háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veronica Háza   Veronica Háza I_icon_minitimeCsüt. Jan. 24, 2013 1:07 pm

Roarke & Ronny


Lassan térek magamhoz, de már nem az irodában vagyok. Ösztönösen a nyakamhoz kapok, ám semmi sebet nem érzek rajta. Nyoma sincsen. Kábán botorkálok el Sullivan gyorsétteremig, hogy aztán fogjak egy taxit és a Pleasure öbölből hazajussak. Közben kicsit jobban érzem magam, így módosítom az út irányt. Az irodámba megyek, hogy bármit de tényleg bármit előbányásszak Roarke VonTesselről. Mondanom sem kell, hogy nem találok sok mindent róla. A fejem még kótyagos, ezen a kávé sem segít. Kissé még meg-megszédülök, de nem hagyhatom abba. Az akta nála van, vissza kell szereznem tőle. Minél előbb. Tehát mindent meg kell tudnom róla, amit csak lehet. Mivel nem vagyok olyan állapotban, hogy az utcán informátort keressek, így kénytelen vagyok a géppel dűlőre jutni.

Ám úgy tűnik nem szeret, én pedig egyre fáradtabbnak érzem magam. Még mindig szédülök és a kávét is fölöslegesen ittam meg úgy tűnik. El is alszom jó pár órára. Lassan sötétedik, mire magamhoz térek. Kapkodva bezárok, majd indulok haza. Egy második taxit fogok és tudom, hogy ezt nem kellett volna megengednem magamnak, de nem bírnék hazasétálni úgy érzem. Már az is kész csoda lesz, ha a házig elbotorkálok majd. Kifizetem a taxist és eszembe jut, hogy Tomnak is kéne szólni végre. Talán már előbb is kellett volna. Még nincs túl késő, így felhívom, de csak a rögzítőjével folytathatok párbeszédet.
- Itt Ronny, szia. Figyelj, nézz nekem utána egy fickónak. Dolgozom egy ügyön... a neve VonTessel. Roarke VonTessel. Korábban tuti használt álneveket, infó és ki tudja még milyen díler volt. Vigyázz vele, szerintem veszélyes. Sürgős lenne, hívj minél előbb, ha van valami. Szia. - Nyomom ki a telefont, mikor neszezést hallok.

A közelemből jön a hang, de eszemben sincsen hátrafordulni megnézni ki az. Néhány lépést teszek sietve a ház felé, de megint hallok valami mozgást. Idegesen veszem elő a kulcsomat, de persze elejti remegő kezem. Ha lett volna egy csöpp kis eszem szállodába megyek. De nem, nekem ide kellett visszajönni, gyerekkorom és gyötrelmeim színhelyére. Nem vagyok normális néha úgy érzem. A végén megelégelem a kulccsal való játszást, mert persze nem tudom felszedni sem. Megszédülök, amint lehajolok érte. Így a telekinézist használva veszem fel. Persze azért arra ügyelek, hogy ne feltűnően csináljam. Ám mire felegyenesedek, már egy jól ismert arcot látok magam előtt alig néhány méterre... a sátánt magát testet öltve. Az ajtó melletti falig hátrálok a rémült felismeréstől, hogy Roarke áll velem szemben. Vagy csak káprázik a szemem?!
Vissza az elejére Go down
Roarke VonTessel
••••••••••Admin••••••••••
Roarke VonTessel

¤Szavazatok : 3
¤Hozzászólás : 104
¤Kor : 357
¤Mottó : "Az ember tervez, a Sors meg perverz..."
¤Kaszt : Vámpír
¤Hasznos linkek :
•Karakterlap•
•Játékvezető•


Veronica Háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veronica Háza   Veronica Háza I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 7:50 am

Veronica
& Roarke

//Roarke nem fog még az nap utánad eredni, mert örült, hogy megszabadult tőled. Szal bocsi, de én adtam még egy hetet a dolognak Very Happy //

Őszintén remélem, hogy sikerült annyira ráhozni a frászt erre a boszorkára, hogy még napokig látott víziókat az arcommal. Néha, nagyon ritkán megesik az ilyen, ha maga a harapás valamiféle traumát okozott az embernek. Csakis az utóbbi miatt remélem, hogy emlékezik még rám. Nekem ugyanis többször az eszembe jutott, bár nem is maga a nő, a szőke hajzuhatag, vagy az illata. Sokkal inkább az, hogy milyen közel álltam ahhoz, hogy elbukjam a saját fogadalmamat. Elegendő lett volna csak egy leheletnyivel nagyobb nyomást kifejteni a torkára. A csigolya megreped, a gerincvelő elszakad, teste végül a padlóra hullott volna élettelenül, amint elengedem... Én meg magyarázkodhattam volna a rendőrségnek, töröltetni a biztonsági felvételeket, és... áhhhh annyi cécó meg macera van ma már a gyilkosságokkal. Kicsit most úgy érzem magam, mint egy kemény drogos, aki próbál leállni a cuccról. Néha iszonyat nehéz... mikor megkísért a sors, meg ilyenek.
Hogy mi a fenét keresek itt? Ezen magam is elgondolkodok minden bevett kanyar után. A kislány egyenesen pofátlan volt mikor legutóbb találkoztunk, amiért minimum ki kellett volna tépnem a nyelvét, aztán mégis ép bőrrel úszta meg a kalandot. Nem, nem azért vagyok itt, mert köszönetet várok ezért. Sokkal inkább azért amit most hozok neki.
A feljáró foglalt, így 66-os Ford Mustangomat az út szélén parkolom le, közvetlen a járdaszegély mellett. Fényeket látok a megadott címen, hát fel is bőgetem még egyszer a motort mielőtt leállítom. Én ugyan nem csinálok titkot abból, hogy megérkeztem. Bár ezen az elven akár fel is hívhattam volna telefonon mielőtt megteszem. Hmm... Már nem is számít igazán, hiszen itt vagyok. Fogom az aktatáskámat, beriasztom az autót, aztán bekopogok a boszorka ajtaján.
-Jó estét, Veronica. - üdvözlöm hűvös közönnyel a nőt, és amint kitárja ajtaját, én már be is léptem a házba. Nem nézek körül, nem várom, hogy hellyel kínáljon, még az sem érdekel, hogyan van. - Mutass egy helyet ahol ki lehet teríteni ezeket. - emelem fel az aktatáskát, mivel annak tartalmára gondolok.
Vissza az elejére Go down
Epic Fall FöAdmin
••••••••••Admin••••••••••
Epic Fall FöAdmin

¤Szavazatok : 2
¤Hozzászólás : 391

Veronica Háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veronica Háza   Veronica Háza I_icon_minitimeHétf. Feb. 25, 2013 1:02 am

Veronica Háza Szabhelyszin
Vissza az elejére Go down
https://epicfall.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Veronica Háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veronica Háza   Veronica Háza I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Veronica Háza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Epic Fall FRPG-