Epic Fall FRPG


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás
 

 Keresett karakterek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Epic Fall FöAdmin
••••••••••Admin••••••••••
Epic Fall FöAdmin

¤Szavazatok : 2
¤Hozzászólás : 391

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Keresett karakterek   Keresett karakterek I_icon_minitimeHétf. Okt. 22, 2012 9:21 pm

Van valaki a karaktered életében, akire szükséged van? Hirdesd meg itt, hátha megcsinálja valaki!

***
Minden canon karakterrel regisztrált játékosnak 2 hét áll rendelkezésére megírni a karakterlapot. Erre az időtartamra lefoglaljuk a karaktert, a két hét türelmi idő leteltével azonban újra szabaddá tesszük. Ha ketten pályáznak egy keresett karakterre, az viheti el végül, aki hamarabb készül el a karakterlappal!
*

    Őket már megalkották:
  • Ethrael
  • Aria Von Tessel



Írunk egy (változtatható,) egyszerű sablont a dolognak, amivel felvezetnénk néhány szempontot is.
Név: -
Avatár: -
Faj: -
Szerepe: (pl: hadnagy a rendőrségen, vagy újságíró. ágyas, kiválasztott, próféta, személyes test/lélekőröd, bármi. Tüntesd fel azt is, hogy NJK-t akarsz e, vagy játékos karaktert. Ha ki akarod sajátítani, hogy csakis veled játszon, és ha meg akarod szabni neki, hogy pl csakis téged "szerethet", akkor értelem szerűen NJK-ban kell hirdetned. Mi a célod a karakterrel? Milyen a kapcsolatotok természete? stb, stb)

Amit tudni kell: (támpontok az előéletéhez, esetleg jellemzés, stb)


Kód:
[center][img]egy maximum 500px széles 220px magas kép a karakterről[/img][/center]
[color=tan][b]Név:[/b][/color] -
[color=tan][b]Avatár:[/b][/color] -
[color=tan][b]Faj:[/b][/color] -
[color=tan][b]Szerepe: [/b][/color] -

[color=tan][b]Amit tudni kell:[/b][/color] -
Vissza az elejére Go down
https://epicfall.hungarianforum.com
Veronica Hunt

Veronica Hunt

¤Szavazatok : 0
¤Hozzászólás : 21
¤Kor : 37
¤Mottó : "A köznyelv szerint az antiszociális személy magányos, morgós, nem szereti, ha különösebben zavarják a köreit. A pszichopata a nap 24 órájában baltával járja az országutakat, a szociopata pedig Dr. House. Most akkor szerinted én melyik is vagyok, hmm?!"
¤Kaszt : Boszorkány
»»Képesség :
I. Telekinézis
II. Jövendölés
¤Hasznos linkek : Játékvezetőm

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek I_icon_minitimeCsüt. Okt. 25, 2012 2:50 pm

Keresett karakterek Tumblr_m3rog0wHtp1r0in3x
Név: Thomas Fletcher (nyomozó)
Avatár: Jensen Ackles
Faj: ember/bármi, kivéve vámpír és boszorkány!
Szerepe/feladatköre/munka: A rendőrségi összekötőm, egyébként frissen előléptetett nyomozó. Ha én is ugyanazon ügyön dolgozom, mint a rendőrség - fordult már elő - ő az összekötő ember, aki egyrészt nekem ad infókat a nyomozásról, cserébe pedig én is informálom őt arról, amit én tudtam meg.

Amit tudni kell: Együtt kerültünk anno a testülethez és Tom a társam is volt, amíg ki nem rúgtak. Még a kadét évek alatt kavartunk, de néhány együtt töltött éjszakánál több nem volt köztünk. Jelenleg baráti a viszonyunk, bár ő talán többre vágyik nem tudom. Hozzám hasonlóan forrófejűbb ő is az átlagrendőrnél, de a határokat nem lépte át úgy, mint én.

Keresett karakterek Tumblr_m3rpa5LhJo1r0in3x
Név: Karakter szépséges neve, rád bízva
Avatár: Josh Duhamel
Faj: Vérfarkas
Szerepe/feladatköre/munka: Ő az a vérfarkas, aki megmentette az életemet, amikor súlyos lövés ért munka közben. Meggyógyított és azóta levakarhatatlanul követ bármerre is járjak. Mostanra már én is felfigyeltem rá, hogy lépten-nyomon bele botlok és próbálok eltűnni a szeme elől. De rém kitartó és mindig megtalál. Fogalmam sincsen, hogy mit akar - a jövőbelátó képességemet illetve előnyeit - tőlem. Megkérdezni pedig nincsen kedvem valahogy tőle. Az, hogy Bostonban vagyok anyám temetése miatt és nincs mozgásterem sarokba szorított úgymond. Hogy mihez kezd e helyzettel, teljesen rád van bízva! Akár abban is benne vagyok, hogy elrabolja Ronnyt a temetés előtt/közben/után. Ahogy tetszik. Wink

Amit tudni kell: Nagyon lelkes és aktív párja lennék, a leírtakon kívül minden másban szabad kezet kapsz! Please alkosd meg nekem Őt!
Vissza az elejére Go down
Ethrael

Ethrael

¤Szavazatok : 0
¤Hozzászólás : 28
¤Mottó : "Isten útjai kifürkészhetetlenek, ne feledd hát, hogy minden okkal történik."
Polgári név: Ethan Sinclair
¤NJK Hozzátartozó : Jacob Graham
¤Kaszt : szeráf
¤Hasznos linkek : Játékaim
Keresett karakterek Ethreal
Életem története

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek I_icon_minitimeKedd Nov. 06, 2012 2:12 am

Keresett karakterek Tumblr_lovm7cCXOQ1qap2x6o1_500
Név: Peter Burke (különleges ügynök)
Avatár: Tim DeKay
Faj: ember
Szerepe/feladatköre/munka: A társam az FBI-nál, az iroda ugyanazon részlegénél vagyunk és együtt nyomozunk a különféle esetek után.

Amit tudni kell: Peter teljesen más stílusú, ő a nyugodtabb kettőnk közül. Én elég kreatívan állok a dolgokhoz. Nem tudja, hogy angyal vagyok; bár szerintem mostanra már talán azért sejti. Valaha vallásos volt, de világban látott sok szörnyűség hatására elfordult Istentől és mára ateistának vallja magát. Van egy felesége, akivel boldog házasságban él.

Keresett karakterek Tumblr_m8sy3fcBvQ1qeiocm
Név: Cassandra vezetéknév rád bízva
Avatár: Hilarie Burton
Faj: Boszorkány
Szerepe/feladatköre/munka: Ő egy magát médiumnak nevező nő, aki valójában boszorkány, de fogalma sincsen róla. Meg szoktam néha látogatni, ha felgyülemlik bennem a feszültség és harccal képtelen vagyok levezetni. Mondhatnánk úgy is, hogy a szeretőm.

Amit tudni kell: A jövendölés és az idézés ajándékát tudhatja magáénak, a többi sámáni képességével még nem szembesült. Mivel nem képzett boszorkány, így általában zavaros álmokként jelentkeznek a lelkek nála. Valamint a jövendölő tehetsége egyetlen fajra, az angyalokra korlátozódik. Tisztában volt azzal, hogy mi vagyok és életem jelenkori szakaszába is bele-belelátott már mielőtt találkoztunk. Talán ezért is választottam őt. Kedvelem, vonzó, vicces és van egyfajta sajátságos stílusa és bája. Igyekszem olyan irányba terelni, hogy a képességét ne használja rossz célra, illetve ne szúrjon szemet másoknak. Bár nem én vagyok a kirendelt védelmezője, mégis törődöm vele. Havonta-kéthavonta szoktunk találkozni, amikor megjelenek nála. Tudja, hogy ez csak átmeneti dolog, hogy mi együtt vagyunk néha, de nem zavarja. Azt hiszem jobban kötődik hozzám, mint én hozzá. Tara nem tud róla, ahogy ő se Taráékról.
Vissza az elejére Go down
Roarke VonTessel
••••••••••Admin••••••••••
Roarke VonTessel

¤Szavazatok : 3
¤Hozzászólás : 104
¤Kor : 357
¤Mottó : "Az ember tervez, a Sors meg perverz..."
¤Kaszt : Vámpír
¤Hasznos linkek :
•Karakterlap•
•Játékvezető•


Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek I_icon_minitimeVas. Nov. 11, 2012 11:55 am

Andras Kovats
Biztonsági főnök kerestetik night klub és bordélyházba (Pescadero). Mivel ez egy bizalmi pozíció, szeretném ha vámpír lenne, vagy ember. Kikötésem csak annyi volna, hogy a karakter jellemileg olyan legyen, aki képes ténylegesen fenntartani a rendet a klubban, a vendégek és az alkalmazottak között egyaránt.
Ava javaslat Timothy Olyphant. A karakter neve és avája változtatható, de lehetőleg maradjon meg a "tiszteletet parancsoló" jellege.
Támpontok: Andras múltjáról nem tudok sokat, jómagam egy magyarországi "kirándulás" alkalmával ismertem meg. A sors úgy hozta, hogy az adósa lettem (megmentette a teremtőm életét, így pedig az enyémet is), Most, hogy Amerikába jött, ezzel az állással törlesztek neki. Az túlzás, hogy baráti viszonyban lennénk, annyira még nem ismerjük egymást.




A hozzászólást Roarke VonTessel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 11, 2012 12:37 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Roarke VonTessel
••••••••••Admin••••••••••
Roarke VonTessel

¤Szavazatok : 3
¤Hozzászólás : 104
¤Kor : 357
¤Mottó : "Az ember tervez, a Sors meg perverz..."
¤Kaszt : Vámpír
¤Hasznos linkek :
•Karakterlap•
•Játékvezető•


Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek I_icon_minitimeVas. Nov. 11, 2012 12:29 pm





elkelt



Aria Von Tessel
Ő az én teremtőm, akit néhány évvel ez előtt altattam el. Nem volt sok választásom, ha túl akartam élni. Az évszázadok alatt annyi ellenséget szereztünk Aria-val, hogy még "holtában" is komoly kihívás életben tartani a nőt. Pár hónappal ez előtt kiszálltam a hírszerzés "biznisszből", és "tisztességes" életvitellel takarózok/lapulok itt Bostonban, kényelmi okokból pedig az ő testét is ide szállíttattam, és jelenleg a helyi temető legkomfortosabb kriptájában nyugszik. Rendszeresen látogatom, de legutóbb üresen találtam a kriptát... (Vandál kölkök törték fel Halloween környékén, valamelyikük pedig elhullatott egy csepp vért Aria testére. Azt nem tudni, hogy véletlen, vagy szánt szándékkal.) Ami történt, az megtörtént...
Aria felébredt, és most rohadtul zabos rám.
Bővebbem privát üzenetben nyilatkozok Very Happy Az avatárból (Lidsay Lohan) és névből nem engedek Smile
Ha lenne oly csillagszemű-tündér-királylány valaki, hogy megalkotná, én nagyon aktív játszótársa lennék. Rolling Eyes


A hozzászólást Roarke VonTessel összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 23, 2013 9:28 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Rachel Hoylt
••••••••••Admin••••••••••
Rachel Hoylt

¤Szavazatok : 2
¤Hozzászólás : 109
¤Kor : 34
¤Mottó : "A kérdés, ami a legjobban foglalkoztat: Én, vagy az összes többi a tébolyodott?"
¤Kaszt : Boszorkány
»»Képesség :
I., Múltidéző
II., Telekinézis

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek I_icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2012 1:11 am

Tanja _____

Avatár: Rihanna
Faj: Angyal (lélekőr tanonc)
Szerepe/feladatköre/munka: Kezdő lélekőr. Végső "próbatételül" az én bosszúszomjas lelkemet kapta. Ha képes lesz engem visszarántani a pokol kapujából, akkor teljes értékű lélekőr válik belőle.

Amit tudni lehet: Körülbelül 40- 50 éves lehet, külsőre úgy 22- 25. Tisztességes, rendezett családi körülmények között nevelkedett a California-i Palo Alto-ban, ahol az édesapja nagy tiszteletben álló plébános volt, a "munkából" pedig az egész család kivette a részét.
Tanja egy tűzben veszítette életét. Éppen a templomi énekkar próbált, mikor felcsaptak a lángok a fő és mellékbejáratoknál (szándékos gyújtogatás?). Utolsó lélegzetvételéig küzdött a bent rekedt emberek életéért, de a sajátját már nem tudta megmenteni.
Példaértékű életéért már egyébként is zöld útja volt a Mennyekbe, de hősi, önzetlen tette még az arkangyalokat is lenyűgözte. Nem volt hát kétség a felől, hogy a lánynak közöttük van a helye.
Az idő teltével Tanja kitapasztalta az angyalok világának minden részletét, gyakorolta új képességeit, és most hogy mindent tud, és száz százalékban kontrollálja természetfeletti hatalmát, itt az ideje annak, hogy próbára tegyék elhivatottságát/képességeit.
Vajon sikerülni fog a lánynak? Vagy ez alkalommal túl nagy fába vágta a fejszéjét?
Vissza az elejére Go down
Arianna Volkov

Arianna Volkov

¤Szavazatok : 2
¤Hozzászólás : 40
¤Kor : 291
¤Mottó : "Hajnal előtt a legnagyobb a sötétség."
¤Kaszt : Vámpír

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek I_icon_minitimeSzomb. Nov. 17, 2012 12:22 am


Név: Damien _____
Avatár: Karl Urban -
Faj: vámpír
Szerepe/feladatköre/munka: Damien jelenleg semmi egyébbel nem foglalkozik, mint fegyver és drogcsempészettel. Mivel imádja a pénzt, így nem is várhatna mást tőle az ember, mint ezt. Imádja, ha dől a pénzt és nem érdekli az milyen áron, vagy kinek a kárán történik. Egy igazi alvilági szemétláda...

Amit tudni kell: Annyit tudok róla, hogy legalább 350 éves, valahonnan a francia régióból származik eredetileg és volt egy nagy nagy szerelme, Genevieve. Pusztán azért nem végzett velem egykor, mert a nőre emlékeztettem. Így inkább valami sokkal rosszabbat tett velem, remélvén, hogy mellette maradok, de hamar rájött, hogy én egyáltalán nem olyan vagyok, mint az ő nagy szerelme. Csupán három hónapig voltam mellé láncolva, az első adandó alkalommal leléptem. Az egyetlen ok, amiért nem végeztem vele, hogy élni akarok, ő pedig ezt nagyon jól tudja, így időről időre megjeleneik, ha csak egy pillanatra is, hogy emlékeztessen, ő még mindig él, én pedig nem bánthatom. Élvezi, ha szemétkedhet velem és keresztbe tehet itt-ott, de bántani sosem bántana, mivel még mindig úgy nézek ki, mint a nagy Genevieve. Inkább messziről rajtam tartja mindig a szemét, hogy rendben vagyok-e, olykor küld egy-egy bugyuta üzenetet, amivel felhúzhat és röhög a markában. Legutóbbi ilyen ajándéka egy halott macska volt... hogy miért? Kicsit sötét a humora, szóval egy beteg állat.

A karakterrel tervezek pár szemétkedős, kiosztós, leoltós játékot, de ezen felül azt csinál magával, amit akar, szóval az össz megkötés, hogy ő a "teremtőm" és szeret emlékeztetni arra, hogy nem bánthatom. Ha érdekel, dobj egy PM-et regizés után Wink
Vissza az elejére Go down
Shet

Shet

¤Szavazatok : 2
¤Hozzászólás : 16
¤Mottó : "A Halhatatlanság remek ötletnek tűnik, míg rá nem jössz hogy magadra maradtál."
Álnév: Duncan Bronn
¤Kaszt : Vámpír
¤Hasznos linkek : .


Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek I_icon_minitimeSzer. Jan. 16, 2013 7:58 am

Keresett karakterek Solomon_fiam_www.kepfeltoltes.hu_

Név: Solomon _______
Avatár: Alex Pettyfer (alkuképes vagyok)
Faj: Vámpír
Szerepe/munka: A fiam, akit én teremtettem

Amit tudni kell: Fiam, ugye emlékszel még arra, hogy Hannahval (bővebben lásd: ET-m) édes gyermekünkként neveltünk fel, arra szánva, hogy közénk való legyél? Volt egy nővéred is Gabrielle, aki csak 4-5 évvel volt idősebb nálad, és szintén az lett mint mi. 25 éves voltál akkor, amikor ez megtörtént, ugye nem felejtetted el? Sokáig maradtál velünk még ezután is, és kellemes légkörben éltünk, mígnem anyád egy este nem jött haza. Nem tudtuk mi lett vele, utána kezdtél el eljárkálni, míg végül teljesen elmentél. Néha még találkozunk, pár napot eltöltessz apáddal, beszélgetve és vadászva, de aztán visszatérsz a saját életedhez, és én nem állok az utadba.

Keresett karakterek Ashley-benson-121013551575245722
Név: Gabrielle ______
Avatár: Ashley Benson
Faj: Vámpír
Szerepe/munka: A lányom, akit én teremtettem

Amit tudni kell: A lányom vagy, Hannahval együtt neveltelek fel saját gyermekemként, és van egy pár évvel fiatalabb öcséd is. A kapcsolatunk sosem volt rossz, egy időben szerettél, aztán lázadtál, megbékéltél, és elmentél, csak a ragaszkodás maradt meg. Néha meglátogatsz, velem marad pár napot, hagyod magad kényeztetni kicsit, aztán tovább mész, éled a saját életedet, amibe nem szólok bele. Jól kijössz a testvéreddel is többnyire.
Vissza az elejére Go down
William Herondale

William Herondale

¤Szavazatok : 1
¤Hozzászólás : 51
¤Kor : 28
¤Mottó : “Az elme önmagában képes a Poklot Mennyé, a Mennyet Pokollá változtatni.”
¤NJK Hozzátartozó : James Carstairs
¤Kaszt : Boszorkány
»»Képesség :
I. Jelek
II. Látás
¤Hasznos linkek : Előtörténetem

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek I_icon_minitimePént. Jan. 25, 2013 6:15 am

Keresett karakterek 758207470k_p_www.kepfeltoltes.hu_
Név: Camille Belcourt
Avatár: Sharon den Adel
Faj: vámpír
Szerepe/munka: játékos karakternek szánva, munka nélkülinek a természete miatt


Amit tudni kell: Camille 592 éves, befolyásos, tekintélyes nő. Jó a meggyőző képessége, ért a tárgyalásokhoz és a méltó büntetésekhez. Bosszúálló, de nem kapkod el semmit sem. Türelmes, nyugodt és nehéz kihozni a sodrából. Hihetetlenül hideg/rideg. Nem szereti a visszautasításokat. A régi korok, szokások híve. Camille nem törődik azzal, hogy felismerik benne a másságot. Még lélegezni sem szokott, kizárólag vérrel táplálkozik és régi ruhákban jár. Nappal jó eséllyel alszik, éjjel is ritkán mutatkozik. Van egy Emily nevű szolgája (NJK) aki 16 éves és önszántából, hűen és odaadóan szolgálja Úrnőjét. Camille kizárólag Emily vérét issza immáron már 6 éve.

Mottója szabadon választható, de én ezt ajánlom:
Az idő múlik, mint rothad az alma
Téged az örökké való táplál,
Változásnak fölötted nincs hatalma,
Üde vagy, bár csókol a halál;
Felélesztesz hervadó vágyat,
A sivár kéj csupa fertő,
Förtelmes, meddő világ, sápadt,
Mérgező királynő.


Camille 5 éve, hogy elmenekült Londonból az Enklávé és az ottani lények, különösen a vámpírok miatt. Részben miatt jött Will és Jem Bostonba. Camille rengeteg információval rendelkezik az összes fajról és minden egyébről. A fontosabb személyeket nagyon jól ismeri, még ha nem is személyesen és kölcsönösen. Bizalmával nem lehet játszadozni, nem könnyű megszerezni, de annál könnyebb elveszíteni azt. Hihetetlenül gazdag és több országban, városban vannak birtokai és kastélyai. Bostonban is van egy.

(A többit PM -ben. Szívesen segítek a megalkotásában.)


Keresett karakterek 23193524IDvX7iQw_www.kepfeltoltes.hu_ Keresett karakterek Ava_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Choi Han

Choi Han

¤Szavazatok : 0
¤Hozzászólás : 18
¤Mottó : "Minden éremnek két oldala van. Aki megtalálja a harmadikat is és nem válik fontosabbá számára egyik sem a többinél, azt még én sem tudom megkísérteni"
¤Kaszt : Démon - Kísértő

Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek I_icon_minitimeCsüt. Feb. 07, 2013 8:03 pm

Keresett karakterek Kristanna_Loken_www.kepfeltoltes.hu_
Név: javaslom a görög származást, ahol a hedonisták könnyedén tévedhettek a pokolba vezető ösvényre és a Chloé nevet, de szabadon választott
Avatár: Kristanna Loken gyakorlatilag csak egy tipp, lényegében teljesen alkuképes vagyok
Faj: démon (harcos avagy kísértő szabadon választott)
Szerepe: játékos karakter természetesen, ő Choi démoni mentora, aki anno összetörte, eltiporta, megalázta és lassanként démonná tette és aki a mai napig tud uralkodni rajta. Egyszerre rabszolgatartó, főnök, de adott esetben tanácsokkal segítő tanárféle is a férfiú felett.

Amit tudni kell: igyekeztem megadni a lehetőséget a teljes szabadságra. Annyi biztos, hogy a hölgyemény iszonyúan öreg, még az antik világ szülötte lehet, elvégre Choi maga is 2500 környékén jár. A férfival a kapcsolata ambivalens, szereti éreztetni, hogy ő a főnök, amennyiben (véleménye szerint) Choi hibázik, lényegében kutyaként kezeli, ugyanakkor egyik fő műve a teremtménye, a legnehezebben megtörhető lelkek egyike volt, akiből végre tudott démont csinálni és elég ügyes, okos is, így feltehetően a hölgyemény kedveli valamilyen szinten, szeszélyeitől függ, hogy ki is mutatja-e? Továbbiak a sztorimban, vagy pm-ben. Ha valaki érez magában annyi sötét gonoszságot, hogy elhozza őt a világra én gyakori, aktív és hálás játékostársa lennék Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Keresett karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresett karakterek   Keresett karakterek I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Keresett karakterek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Törölt karakterek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Epic Fall FRPG :: Üdv az Epic Fall frpg-n! :: Boston Herald-